• טרי
אונה פלמינגו-ב. ט. ד. ק. קומבו מקלטי אודיו ביתיים ומגברים יו.אס. בי. כרטיס קול היי-מיל 768 ק/32 ביט דס. די. 512 מצב ואקום/אופ-אמפר, יו.

אונה פלמינגו-ב. ט. ד. ק. קומבו מקלטי אודיו ביתיים ומגברים יו.אס. בי. כרטיס קול היי-מיל 768 ק/32 ביט דס. די. 512 מצב ואקום/אופ-אמפר, יו.

ILS 2.33
סחורה
זמין.

1. הפוך את מערכת השמע שלך לצינור! - את פלמינגו הוא קומפקטי רב תכליתי צינור אודיו דק אשר יכול לשמש בבית שלך, משרד והרבה תרחישים. צינור ואקום יש היסטוריה של למעלה ממאה שנה. יש לו סובלנות טובה יותר לעומס יתר, ליניאריות טובה יותר, הרמוניות אחידות יותר והטעם הייחודי שאין לטרנזיסטורים. 2. קלט קואקסיאלי אודיו ברזולוציה גבוהה : עד 24 ביט/384 קראט ודופ128. יש לו גם את מצב הצינור וגם את מצב המגבר. שני מצבים, שני טעמים שונים. 3. קבלת בלוטות 'בחדות גבוהה (מהדורת בלוטות' בלבד) - בלוטות ' 5.1. תומך בקוואלקום אפטקס אייץ ' די, אל-די-איי-סי ואיי-איי-סי. 4. מצב צינור מפרט גבוה : רצפת רעש 20 וולט, ת 'ד+נ' 0.02%. הכוונון מבוסס על צלילי כלי נגינה אמיתיים וקטעי מוסיקה המתייחסים, מה שמוביל לחתימה טבעית ומלאת מוזיקליות. זהירות-הצינור יכול להיות חם כאשר המכשיר פועל. אל תיגע בו. התקע הוא מסוג ארצות הברית. כדי להשתמש בו באזור אחר, יש צורך במתאם מתאים. אנא בדוק את תאימות לפני שאתה מציב את סדר. בין מקלטי האודיו הביתיים יכול להיות גם אייפון דאק (יש צורך בכבל מקביל); ותמיכת הקלט הקואקסיאלית היא עד 24 ביט/384 קראט ודופ128. גם באמצעות בלוטות 'תוכלו לקבל את החוויה ברזולוציה גבוהה-מהדורת בלוטות' יכולה לעבוד כקלט בלוטות '/ שמע ביתי / מקלט בלוטות 'לאוזניות התומכות באפטקס אייץ' די ולידאק. ואז ניתן לשלב אותו בקלות עם האוזניות והרמקולים הפעילים שלך. סדרת הצינור הקלאסית של אונה, שנולדה בשנת 2014, הגיעה כעת לדור ה -5 שלה. עם שלנו הבנה של צינור מעגל ושנים של ניסיון צינור של יישום אודיו, הדור החדש יש ביצועים טובים יותר מאשר כל קודמיו בזמן שיש הרבה יותר קומפקטי גודל. לפלמינגו יש יותר מסתם צינור. התוספת של מצב מגבר שרת מאפשרת לך לעבור לסוג אחר של צליל בכל פעם שאתה רוצה. לחץ פעמיים על הכפתור. פשוט כל כך פשוט. באמצעות בלוטות', הפלמינגו יכול להשמיע שמע ברזולוציה גבוהה מהסמארטפון / המחשב / נגן המוזיקה שלך, בין אם זה קובץ מקומי ובין אם זה מספריית מוזיקה מקוונת כמו רון, טיידל, ספוטיפיי וכו'. לא רק מגבר אוזניות. חבר את הפלמינגו עם הרמקולים הפעילים שלך דרך הקו המשתנה שלו החוצה. תן לרמקולים שלך את הטעם המיוחד הזה.

פרטים

מבחר לקוחות